TEAC TN-400BT-X
Dostępność: Sprawdź dostępność -skontaktuj się z nami mail / telefon
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
TEAC TN-400BT-X gramofon z nadajnikiem Bluetooth
Talerz aluminiowy odlewany ciśnieniowo z napędem pasowym o 3 prędkościach
TN-400BT-X
Nowe wrzeciono o niskim oporze
Wykończenie z naturalnej okleiny orzechowej z logo grawerowanym laserowo
TN-400BT-X
Wbudowany wzmacniacz Phono EQ
Ramię gramofonowe w kształcie litery S, statycznie wyważone
TN-400BT-X
Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe dźwięku przez Bluetooth® z kodekiem Qualcomm® aptX™ Adaptive
TN-400BT-X
Pięknie szczegółowy
Wkładka typu MM firmy Audio-Technica
TN-400BT-X
TN-400BT-X
Specyfikacja techniczna:
Sekcja gramofonu
Napęd pasowy
Silnik prądu stałego
Prędkości obrotowe: 33-⅓, 45, 78 obr./min
Wow-and-Flutters: 0,2%
Stosunek sygnału do szumu: ponad 67 dB (A-ważony)
60 dB (nieważony, 20 kHz, LPF)
Gramofon (talerz)
Tworzywo: Odlew aluminiowy
Średnica: 30 cm
Sekcja ramienia gramofonowego
Typ w kształcie litery S, wyważony statycznie
Efektywna długość: 223 mm
Zakres nacisku igły: 0g do 5g
Kompatybilna waga wkładu: 4g do 8g
14g do 18g (wliczając Head-shell)
Sekcje główki i wkładu
Model wkładki: Audio-technica AT95E
Rodzaj wkładki: Typ MM (typ VM)
Pasmo przenoszenia: od 20 Hz do 20 000 Hz
Napięcie wyjściowe: 3,5 mV (1 kHz, 5 cm/sek.)
Separacja kanałów: 20 dB (1 kHz)
Saldo wyjściowe: 2,0 dB (1 kHz)
Nacisk igły: 1,5 g do 2,5 g (odpowiednia wartość: 2,0 g)
Żywotność igły: ok. 300 godzin (w zależności od warunków)
Impedancja cewki: 2,8 kilooma (1 kHz)
Rezystancja prądu stałego: 410 omów
Opór ładowania: 47 kiloomów
Ładunek: 100 do 200 pF
Indukcyjność cewki: 400mH (1kHz)
Zgodność statyczna: 20 × 10-6 cm/dyne
Dynamiczna zgodność: 6,5 × 10-6 cm/dynę (100 Hz)
Kształt igły: owalny 0,3 × 0,7 mil
Ramię: rura aluminiowa
Stopień śledzenia pionowego: 20 stopni
Wymiary całkowite: 17,0 (szer.) × 17,2 (wys.) × 30,5 (gł.) mm
Waga: 5,7 g
Waga główki wkłądki: 10 g (wliczając nakrętki, śruby i druty)
Sekcja wyjścia analogowego
Gniazdo RCA × 1 para (pozłacane)
Napięcie wyjściowe:
– PHONO: 3,5 mV +/-3 dB
– LINE: 155mV (-16dBV)
Sekcja Bluetooth®
Bluetooth 5.2 (TRYB PODWÓJNY)
Profil A2DP
Kodeki SBC, dźwięk Qualcomm® aptX™, adaptacyjny Qualcomm® aptX™
Zasilanie
Wejście: prąd zmienny 100–240 V, 50/60 Hz
Wyjście: prąd stały 12 V 500 mA
Inne
Pobór mocy: 1,5 W lub mniej
Moc czuwania: 0,5 W lub mniej
Wymiary (wliczając wystające elementy): 420 (szer.) × 117 (wys.) × 356 (gł.) mm
Waga: 4,9 kg
Zakres temperatur pracy: od 5°C do 35°C