Sony VPL-XW6100ES Biały / projektor laserowy 4K
W magazynie
dodaj do przechowalni
0
Opis
Sony VPL-XW6100ES w kolorze białym
BRAVIA Projector 8
Kinowe emocje w Twoim domu
Szeroki zakres dynamiki z bogatszymi, subtelniejszymi przejściami tonalnymi
XR Dynamic Tone Mapping
XR Deep Black
Miliard jasnych, pięknych kolorów
XR Triluminos Pro
Szeroka gama kolorów i wysoka jasność
Osiągnij najwyższą klarowność
Wyjątkowa przejrzystość każdego elementu
Inteligentne skalowanie obrazu
Węcej piękna, mniej szumów
Olśniewający obraz dzięki innowacyjnej technologii
Analiza krzyżowa obrazu
Mapowanie głębi
Rozpoznawanie punktu ostrości
Łatwa instalacja i konfiguracja
Lekki i kompaktowy
Gotowy do działania
Świetny w każdym pomieszczeniu
Płynna i responsywna rozgrywka
Wysoka liczba klatek i wysoka rozdzielczość
Zredukowane opóźnienie sygnału
Rozrywka bardziej przyjazna dla środowiska
Zwiększona efektywność energetyczna
Bez rtęci
Specyfikacja techniczna:
Urządzenie wyświetlające: SXRD 0,61" x3
Rozdzielczość panelu: 3 840 x 2 160
Jasność / Kontrast: Jasność: 2 700 lm, Kontrast dynamiczny: ∞:1
Źródło światła: Źródło światła: Dioda laserowa
Obiektyw projekcyjny:
Typ: Ręczny
Zoom: Około x1,6
Przesunięcie obiektywu: Pionowo +/- 85 %, Poziomo +/- 36 %
Współczynnik projekcji: 1,35–2,84
Procesor obrazu: Procesor XR dla projektora
Kontrast: XR Dynamic Tone Mapping, XR Deep Black
Kolor: XR Triluminos Pro
Ostrość: XR Clear Image
Ruch: Motionflow
Obsługiwane sygnały cyfrowe:
Obsługiwane formaty HDR: HDR10 / HLG
Opóźnienie sygnału (Input Lag): Opóźnienie (4K 120P / 4K 60P / 2K 120P): 12 ms / 21 ms / 12 ms *1
Wejścia / Wyjścia:
HDMI: x2 (HDCP2.3)
Funkcje HDMI 2.1: 4K120 / ALLM
REMOTE: x1 (RS-232C, D-Sub 9-pin (męski))
IR IN: x1 (Mini jack)
TRIGGER: x1 (Mini jack, DC 12 V, max. 100 mA)
LAN: x1 (RJ45, 10BASE-T/100BASE-TX)
USB: x1 (Typ A, DC 5 V, max. 500 mA) do aktualizacji
Inne funkcje
Korekcja gamma: Tak (HDR / SDR)
Korekcja kolorów: Tak
Cyfrowa korekcja zniekształceń trapezowych: Tak
3D: Nie
Kompatybilność z formatem anamorficznym: Tak
Zasilanie:
Wymagania zasilania: AC 100 V do 240 V, 50/60 Hz
Pobór mocy: 295 W
Tryb czuwania: 0,3 W (gdy funkcja „Zdalne uruchamianie” jest wyłączona)
Tryb czuwania sieciowego: 0,5 W (LAN) (gdy funkcja „Zdalne uruchamianie” jest włączona)
Gdy port LAN nie jest podłączony: 0,4 W (tryb niskiego poboru mocy)
Aktywacja trybu czuwania / sieciowego trybu czuwania: Po około 10 minutach
Wentylacja
Wentylacja (wlot / wylot): Przód / Tył
Poziom hałasu
Poziom hałasu: 26 dB *2
Wymiary (bez wystających elementów)
Szerokość: 460 mm
Wysokość: 210 mm
Głębokość: 517 mm
Masa
Około 14 kg
Temperatura / Wilgotność
Temperatura pracy / Wilgotność pracy: 5℃ do 35℃ (41°F do 95°F) / 20% do 80% (bez kondensacji)