Sony VPL-XW5100ES Czarny / projektor laserowy 4K
Dostępność: W magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Sony VPL-XW5100ES w kolorze czarnym
BRAVIA Projector 7
Kino w Twoim domu
Szeroki zakres dynamiki z bogatszymi, subtelniejszymi przejściami tonalnymi
 Night outdoor image with bright tent to show contrast
XR Dynamic Tone Mapping
 Nighttime city scene to show Deep Black Non-Glare technology
XR Deep Black
Miliard jasnych, pięknych kolorów
 Picture of lots of colourful umbrellas on screen
XR Triluminos Pro
 Illustration showing high brightness compared to standard
Szeroka gama kolorów i wysoka jasność
 Close up detailed image of a leaf
Osiągnij najwyższą klarowność
 Close up image of cat showing extremely detailed fur and eyes
Wyjątkowa przejrzystość każdego elementu
Inteligentne skalowanie obrazu
 Swan image comparing XR Clear to standard image
Węcej piękna, mniej szumów
Olśniewający obraz dzięki innowacyjnej technologii
  Peacock image showing clear brighter colour contrast
Analiza krzyżowa obrazu
 Sunflower image layered to show depth
Mapowanie głębi
 Image of horse highlighted to show focus point on screen
Rozpoznawanie punktu ostrości
Front and side view of a BRAVIA projetor 7 with dimensions and weight information
Łatwa instalacja i konfiguracja
Lekki i kompaktowy
 Image of BRAVIA 9 being taken out of box and used in home straight away
Gotowy do działania
 2 images of girl in garden to show image correction when moving screen
Świetny w każdym pomieszczeniu
 Comparison of viewing 2.35:1 and 16:9 content with and without aspect ratio scaling
Skalowanie proporcji obrazu
 Company logos for compatible systems - Control4, Crestron, Savant, AMX, OvrC and Domotz
Bezproblemowa integracja z systemami automatyki domowej
Płynna i responsywna rozgrywka
 Images of video frames to demonstrate the difference between 60 and 120 resolution
Wysoka liczba klatek i wysoka rozdzielczość
 2 images from a plane coming in to land showing image with and without auto latency mode
Zredukowane opóźnienie sygnału
Rozrywka bardziej przyjazna dla środowiska
Zwiększona efektywność energetyczna
 Mercury free Logo
Bez rtęci
Specyfikacja techniczna:
Urządzenie wyświetlające: SXRD 0,61" x3
Rozdzielczość panelu: 3 840 x 2 160
Jasność / Kontrast: Jasność: 2 200 lm, Kontrast dynamiczny: ∞:1
Źródło światła: Źródło światła: Dioda laserowa
Obiektyw projekcyjny:
Typ: Ręczny
Zoom: Około x1,6
Przesunięcie obiektywu: Pionowo +/- 71 %, Poziomo +/- 25 %
Współczynnik projekcji: 1,38–2,21
Procesor obrazu: Procesor XR dla projektora
Kontrast: XR Dynamic Tone Mapping, XR Deep Black
Kolor: XR Triluminos Pro
Ostrość: XR Clear Image
Ruch: Motionflow
Obsługiwane sygnały cyfrowe:
Obsługiwane formaty HDR: HDR10 / HLG
Opóźnienie sygnału (Input Lag): Opóźnienie (4K 120P / 4K 60P / 2K 120P): 12 ms / 21 ms / 12 ms *1
Wejścia / Wyjścia:
HDMI: x2 (HDCP2.3)
Funkcje HDMI 2.1: 4K120 / ALLM
REMOTE: x1 (RS-232C, D-Sub 9-pin (męski))
IR IN: x1 (Mini jack)
TRIGGER: x1 (Mini jack, DC 12 V, max. 100 mA)
LAN: x1 (RJ45, 10BASE-T/100BASE-TX)
USB: x1 (Typ A, DC 5 V, max. 500 mA) do aktualizacji
Inne funkcje
Korekcja gamma: Tak (HDR / SDR)
Korekcja kolorów: Tak
Cyfrowa korekcja zniekształceń trapezowych: Tak
3D: Nie
Kompatybilność z formatem anamorficznym: Tak
Zasilanie:
Wymagania zasilania: AC 100 V do 240 V, 50/60 Hz
Pobór mocy: 295 W
Tryb czuwania: 0,3 W (gdy funkcja „Zdalne uruchamianie” jest wyłączona)
Tryb czuwania sieciowego: 0,5 W (LAN) (gdy funkcja „Zdalne uruchamianie” jest włączona)
Gdy port LAN nie jest podłączony: 0,4 W (tryb niskiego poboru mocy)
Aktywacja trybu czuwania / sieciowego trybu czuwania: Po około 10 minutach
Wentylacja
Wentylacja (wlot / wylot): Przód / Tył
Poziom hałasu
Poziom hałasu: 24 dB *2
Wymiary (bez wystających elementów)
Szerokość: 460 mm / 18 1/8"
Wysokość: 200 mm / 7 7/8"
Głębokość: 472 mm / 18 19/32"
Masa
Około 13 kg / 28 lb
Temperatura / Wilgotność
Temperatura pracy / Wilgotność pracy: 5℃ do 35℃ (41°F do 95°F) / 20% do 80% (bez kondensacji)