Klipsch THX-6000-LCR-R
Dostępność: Sprawdź dostępność -skontaktuj się z nami mail / telefon
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Klipsch THX-6000-LCR-R
THX-6000-LCR TO GŁOŚNIK Z CERTYFIKATEM THX® ULTRA2.
PROJEKT THX-6000-LCR BEZPOŚREDNIO OD KLIPSCHA
Cechy
  • Port bass-reflex na panelu frontowym
  • Podwójne 6,5-calowe głośniki niskotonowe Cerametallic™
  • Jedno calowy, tytanowy głośnik wysokotonowy Tractrix Horn umieszczony w obudowie 6 x 10 cali.
  • Wysokiej jakości wewnętrzne okablowanie kolumny
SPEECYFIKACJA
Głośnik niskotonowy Dwa 6,5 ”(16,5 cm) ekranowane magnetycznie, membrana Cerametallic ™, aluminiowa rama
Głośnik wysokotonowy 1" (2,54 cm) kompresyjny, tytanowa kopułka, ceramiczna struktura magnesu
Impedancja 8 Ω
Konstrukcja Dwudrożna / Bass Reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała 600 W / 150 W
Pasmo przenoszenia 48Hz - 20kHz ± 3dB