Klipsch KA-1000-THX CE
Sprawdź dostępność -skontaktuj się z nami mail / telefon
dodaj do przechowalni
Opis
Klipsch KA-1000-THX
Wzmacniacz do subwoofera z certyfikatem THX Ultra
Cechy KA-1000-THX
- Moc 1000 Watt przy 4 Ohm
- Możliwość zasilanie dwóch subwooferów
- Czarne wykończenie z aluminiowym panelem przednim oraz pokrętłami
SPECYFIKACJA
| Wzmacniacz | Cyfrowa klasa D, dedykowany do współpracy z subwooferem KW-120-THX |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz - 1kHz +0/-3dB |
| Moc wyjściowa | Moc znamionowa FTC: 500W przy 8 ohms, 1000W przy 4 ohms, 20Hz-1kHz @ <1.5% THD Dynamic Power: 2050W przy 8 ohms, 3025W przy 4 ohms @ 5% THD |