Epson EH-QB1000B projektor laserowy 4K
Dostępność: Sprawdź dostępność -skontaktuj się z nami mail / telefon
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
  • Łatwe instalacja i obsługa Elastyczne pozycjonowanie, zoom i fokus z napędem
  • Wygodne zarządzanie Pełna kontrola IP dzięki Crestron, Control4 i łączności przewodowej LAN
Doskonała domowa rozrywka w każdej przestrzeni
Technologia 3LCD zapewniająca ultrawysoką jakość obrazu
Zaawansowane funkcje zapewniające doskonałą wszechstronność
Doskonała elastyczność pozycjonowania i łatwe zarządzanie
Parametry techniczne
Technika
System projekcyjny: Ciekłokrystaliczna migawka RGB
Panel LCD : 0,74 cal z C2 Fine
Obraz
Natężenie światła barwnego:  3.300 lumen zgodne z normą IDMS15.4
Natężenie światła białego: 3.300 lumen In accordance with ISO 21118:2020
Rozdzielczość: 4K 3840 x 2160, 8.3m pixels, 16:9
Zwiększenie rozdzielczości: Full HD
Współczynnik proporcji obrazu: 16:9
On-Screen Pixel Count: 8,294,400
Stosunek kontrastu: 5.000.000 : 1
Native Contrast: 5.000 : 1
Źródło światła: Laser
Przetwarzanie wideo: 10 Bit
Częstotliwość obrazu 2D/3D: 384 Hz / 480 Hz
Częstotliwość odświeżania pionowego 2D: 384 Hz - 480 Hz
Odwzorowanie kolorów: do 1,07 mld kolorów
HDR support: HDR10, HLG, HDR10+
Układ optyczny
Stosunek projekcji: 1,35 - 2,84:1
Zoom: Motorized, Factor: 1 - 2,1
Przesunięcie soczewki: Z silnikiem - Pionowo ± 47,1 %, poziomo ± 96,3 %
Lens position memory: 10 positions
Rozmiar projekcji: 50 cale - 300 cale
Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele: 3 m - 6,3 m ( 100 cal ekran
Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 2 - 3
Odległość ogniskowa: 22,5 mm - 46,7 mm
Fokus: Zmotoryzowane
Mechanical shutter: Tak
Złącza
Przyłącza: USB 2.0 (2x), USB 2.0 Mini-B, RS-232C, Wyjście wyzwalacza, HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) (2x)
Protokół sieciowy: ESC/VP.net, PJLink
Zaawansowane funkcje
Bezpieczeństwo: Zamek Kensington
3D: Nie
Tryby kolorów 2D: Dynamiczny, Naturalne, Kino, Vivid
Tryby kolorów: Kino, Dynamiczny, Naturalny, Vivid
Informacje ogólne
Odprowadzanie ciepła: 1.115,2 BTU/hour (max)
Napięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Wymiary produktu: 520‎ x 447 x 193 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)
Waga produktu: 12,8 kg
Poziom hałasu: Tryb normalny: 32 dB (A) - Tryb ekonomiczny: 22 dB (A)
Temperatura: Praca 5°C - 35°C, Składowanie -10°C - 60°C
Wilgotność powietrza:
Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90%