LG OLED77C64LA 77" OLED evo AI 4K 165Hz webOS Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2
4279593_18_600x600_w_g.webp
  • nowość
Dostępność: Sprawdź dostępność -skontaktuj się z nami mail / telefon
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
LG OLED77C64LA
77-calowy LG OLED evo AI C6 4K Smart TV 2026
Główne cechy
  • Do 165 Hz w 4K, zgodność z G-SYNC i FreeSync Premium – dla rozgrywki bez rwania obrazu i pełnej immersji
Na czym polega technologia Hyper Radiant Color?
Brightness Booster Pro: 3.2 razy jaśniejszy, zapewniający lepszy blask OLED
 Perfect Black i Perfect Color w każdym świetle - Idealna czerń, idealny kolor
Nowy procesor AI – teraz z nowym Dual AI Engine: Procesor alpha 11 AI 4K Gen3 z Dual AI Engine
Dlaczego LG AI TV?
Immersyjny, wypełniający pomieszczenie dźwięk z Virtual 11.1.2 Ch
Ulepsz każdą klatkę do jakości HDR
Pilot AI Magic - Uwolnij wszystkie możliwości AI Experience za pomocą jednego przycisku
Dlaczego LG OLED evo Gaming TV?
LG OLED evo AI C6 dla niezrównanej rozgrywki w 4K 165 Hz pokazuje szybką grę wyścigową z żółtym samochodem z otwartym kołem w ruchu, pogrubionym tekstem „WIN” na ekranie oraz logo NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync Premium u góry.
Graj w 4K 165 Hz ze zgodnością z G-Sync i AMD FreeSync
Do 165 Hz zapewnia ostrzejszy, płynniejszy ruch w każdej grze. Zgodność z G-Sync oraz AMD FreeSync Premium stabilizują ruch i eliminują rwanie obrazu, a VRR i ultra-niskie opóźnienie wejścia sprawiają, że każdy ruch pozostaje płynny i responsywny, dając Ci wyraźną przewagę w każdym meczu.16)
Niskie opóźnienie wejścia
Certyfikowany czas reakcji 0,1 ms – OLED reaguje natychmiast, bez smużenia
Clear Motion
Immersyjna rozgrywka z HGiG i ClearMR 10000
Pierwszy na świecie cloud gaming 4K 120 Hz HDR - NVIDIA GeForce NOW
Graj w jakości 4K 120 Hz z HDR na swoim telewizorze nawet bez dodatkowych urządzeń, dzięki NVIDIA GeForce NOW. Dzięki architekturze NVIDIA Blackwell możesz cieszyć się wysokiej klasy graniem w chmurze z wydajnością GeForce RTX 5080.
LG Gaming Portal: Twoje kompleksowe centrum gier
Pulpit nawigacyjny i optymalizator gier: Z łatwością dostosuj ustawienia gry do swojego stylu.
Dlaczego LG OLED evo to świetny wybór dla miłośników designu?
Ultrasmukły design, który pasuje do Twojego nowoczesnego stylu życia
Odkryj nieograniczone arcydzieła z LG Gallery+
Stylizuj przestrzeń dzięki różnorodnym treściom do wyboru
Zadbaj o nastrój dzięki muzyce
Łatwy dostęp do Zdjęć Google, aby wyświetlać wspomnienia
Bądź na bieżąco dzięki spersonalizowanemu panelowi
Płynnie przełączaj się między telewizorem a dziełem sztuki
 LG Channels: Bezpłatna rozrywka bez końca
Home Hub – kompleksowa platforma dla inteligentnego domu
SPECYFIKACJA:
Najważniejsze informacje
  • Przekątna ekranu: 77" / 195 cm
  • Rozdzielczość: 3840 × 2160 (4K Ultra HD)
  • Typ matrycy: OLED evo
  • Odświeżanie: do 165 Hz
  • Procesor: α11 AI Processor 4K Gen3
  • System Smart TV: webOS 26
  • HDR: Dolby Vision / HDR10 / HLG
  • Gaming:
    • NVIDIA G-SYNC
    • AMD FreeSync Premium
    • VRR
    • ALLM
  • Dźwięk:
    • Dolby Atmos
    • AI Sound Pro
  • Łączność:
    • Wi-Fi
    • Bluetooth
    • AirPlay 2
    • Chromecast built-in
  • Sterowanie głosowe:
    • Google Assistant
    • Amazon Alexa
    • Microsoft Copilot / Google Gemini AI integration
  • EAN: 8806096686140
Obraz
  • Technologia OLED evo nowej generacji
  • Perfect Black & Perfect Color
  • Brightness Booster Pro
  • Hyper Radiant Color Tech
  • Kontrast nieskończony
  • 100% pokrycia kolorów
  • AI HDR Remastering
  • Filmmaker Mode
  • Dynamic Tone Mapping Pro
Gaming
  • 4K 165 Hz
  • Czas reakcji: 0.1 ms
  • HDMI 2.1
  • VRR
  • ALLM
  • HGiG
  • ClearMR 10000
  • Game Optimizer
Audio
  • System audio: 2.2 kanały
  • Moc wyjściowa: 40 W
  • Dolby Atmos
  • AI Sound Pro
  • WOW Orchestra
  • Bluetooth Surround Ready
Smart TV / Funkcje AI
  • webOS 26
  • ThinQ AI
  • AI Concierge
  • AI Chatbot
  • AI Voice ID
  • AI Picture Wizard
  • AI Sound Wizard
  • Multi AI Search
  • LG Shield Security
Złącza
  • 4 × HDMI 2.1
  • 3 × USB
  • Ethernet (LAN)
  • Optical Digital Audio Out
  • CI+
  • RF
  • eARC
Wymiary i waga
Bez podstawy
  • Szerokość: 1711 mm
  • Wysokość: 982 mm
  • Głębokość: 47.1 mm