Klipsch THX-6000-LCR-R
Sprawdź dostępność -skontaktuj się z nami mail / telefon
dodaj do przechowalni
Opis
Klipsch THX-6000-LCR-R
THX-6000-LCR TO GŁOŚNIK Z CERTYFIKATEM THX® ULTRA2.
PROJEKT THX-6000-LCR BEZPOŚREDNIO OD KLIPSCHA
Cechy
- Port bass-reflex na panelu frontowym
- Podwójne 6,5-calowe głośniki niskotonowe Cerametallic™
- Jedno calowy, tytanowy głośnik wysokotonowy Tractrix Horn umieszczony w obudowie 6 x 10 cali.
- Wysokiej jakości wewnętrzne okablowanie kolumny
SPEECYFIKACJA
| Głośnik niskotonowy | Dwa 6,5 ”(16,5 cm) ekranowane magnetycznie, membrana Cerametallic ™, aluminiowa rama |
| Głośnik wysokotonowy | 1" (2,54 cm) kompresyjny, tytanowa kopułka, ceramiczna struktura magnesu |
| Impedancja | 8 Ω |
| Konstrukcja | Dwudrożna / Bass Reflex |
| Moc krótkotrwała/długotrwała | 600 W / 150 W |
| Pasmo przenoszenia | 48Hz - 20kHz ± 3dB |