Klipsch KA-1000-THX CE
Dostępność: Sprawdź dostępność -skontaktuj się z nami mail / telefon
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Klipsch KA-1000-THX
Wzmacniacz do subwoofera z certyfikatem THX Ultra
Cechy KA-1000-THX
  • Moc 1000 Watt przy 4 Ohm
  • Możliwość zasilanie dwóch subwooferów
  • Czarne wykończenie z aluminiowym panelem przednim oraz pokrętłami
SPECYFIKACJA
Wzmacniacz Cyfrowa klasa D, dedykowany do współpracy z subwooferem KW-120-THX
Pasmo przenoszenia 20Hz - 1kHz +0/-3dB
Moc wyjściowa Moc znamionowa FTC: 500W przy 8 ohms, 1000W przy 4 ohms, 20Hz-1kHz @ <1.5% THD Dynamic Power: 2050W przy 8 ohms, 3025W przy 4 ohms @ 5% THD